AKTUALNOŚCI
Dowiedz się co dzieje się w NBS

Najnowsze

2016.04.18 16:00

Zmiany w Zarządzie NBS

Szanowni Państwo,

W tym krótkim liście chciałabym poinformować Państwa o ostatnich zmianach w naszej agencji.

Kilka miesięcy temu NBS obchodził 25-tą rocznicę powstania naszej firmy. Jesteśmy najstarszą polską agencją PR. Nasze kampanie informacyjne od początku „nowej Polski” towarzyszyły przekształceniom polskiej gospodarki i zmianom społecznym.

Jako współzałożyciel NBS i członek zarządu uczestniczyłam w kształtowaniu nowej rzeczywistości gospodarczej naszego kraju, współtworzyłam standardy w nowopowstającym zawodzie PR-owca, a także wprowadzałam najlepsze praktyki informacyjne na tworzącym się rynku kapitałowym. NBS był w wielu działaniach pionierem i sądzę, że zasłużył w pełni na miano lidera finansowego public relations w Polsce.

Dziś NBS, podobnie jak inne firmy stoi przed nowymi wyzwaniami - wyzwaniami XXI wieku. Nowe czasy potrzebują nowej energii i nowych ludzi. I właśnie dlatego na ostatnim Walnym Zgromadzeniu Wspólników NBS postanowiliśmy zamienić się rolami. Piotr Wojtaszek, mój młodszy kolega i wspólnik, a także świetny fachowiec, objął funkcję prezesa zarządu NBS. Ja natomiast pozostaję głównym udziałowcem NBS i pełnić będę rolę członka zarządu. Jestem przekonana, że Piotr, od dziesięciu lat w NBS, w tym od trzech w zarządzie, doskonale sprosta wyzwaniom i wprowadzi bezpiecznie NBS w nową erę komunikacji.

Ja oczywiście będę mu towarzyszyć w tym fascynującym okresie służąc radą i doświadczeniem. Klienci NBS nadal będą mogli liczyć na moją pomoc - będę dalej zaangażowana w projekty, doradzając i proponując najlepsze rozwiązania w zakresie komunikowania się.

Mam nadzieję, że wspólnie pomożemy klientom wykorzystać szanse jakie stwarza XXI wiek i przyczynimy się do efektywniejszego i sprawniejszego funkcjonowania ich organizacji.

Serdecznie pozdrawiam,
Anna Krajewska

 

Do pobrania:

Udostępnij:

Aktualności

2016.12.20 16:00

Świąteczna pocztówka od NBS

W tym przedświątecznym okresie przesyłamy świąteczną pocztówkę z NBS. Zobaczcie jak pracujemy na co dzień i jak przygotowujemy się na Święta. W imieniu całego zespołu NBS wszelkiej pomyślności i wszystkiego dobrego. Wesołych Świąt!

2016.06.14 11:00

NBS wspierał Alior Bank w największej publicznej ofercie akcji na GPW od 2013 r.

Alior Bank pomyślnie zakończył emisję akcji z prawem poboru o wartości 2,2 mld zł. Była to największa oferta publiczna na warszawskiej giełdzie od 2013 r. NBS pełnił rolę doradcy PR przy tej ofercie, podobnie jak w 2012 r. przy IPO Alior Banku oraz jego debiucie na GPW.

2016.04.18 16:00

Zmiany w Zarządzie NBS

Anna Krajewska, współzałożyciel i wieloletnia prezes NBS Communications, pisze o zmianach w naszej agencji.

2016.01.21 09:00

NBS numerem 1 pod względem liczby wspieranych debiutów na GPW w 2015 r.

NBS Communications utrzymuje wiodącą pozycję na rynku kapitałowym w Polsce. W 2015 r. wspieraliśmy 5 z 20 spółek, które przeprowadziły oferty publiczne akcji i zadebiutowały na warszawskiej giełdzie. Łączna wartość wspieranych przez nas IPO sięgnęła 477 mln zł.


NBS Communications jest firmą stowarzyszoną w ramach FTI Affiliate Network, natomiast jest firmą niezależną i nie należy do grupy FTI Consulting.Copyright © 2019 NBS Communications. All right reserved.