AKTUALNOŚCI
Dowiedz się co dzieje się w NBS

Najnowsze

2022.05.24 00:00

NBS z pierwszą w historii nagrodą PR World Alliance

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność uczestniczyć w pierwszym od początku pandemii zjeździe agencji PR World Alliance. Spotkanie profesjonalistów z branży PR z trzech kontynentów tym razem odbyło się w Zagrzebiu i obfitowało w wymianę doświadczeń, pomysłów i narzędzi, ale też w wiele okazji do prywatnych rozmów i wspólnego podziwiania uroków Chorwacji. Po raz pierwszy przyznana została też nagroda PRWA Excellence Awards za najlepszą kampanię PR. Z dumą ogłaszamy, że przedstawiciele agencji z całego świata docenili nasze zaangażowanie w kampanię "Planeta albo plastik", zrealizowaną dla kanału National Geographic. Serdecznie dziękujemy za to ogromne wyróżnienie!

Udostępnij:

Aktualności

2022.12.20 00:00

Zespół NBS w roli świątecznych elfów

Wspólnie z naszym Klientem, Bankiem BNP Paribas, dołączyliśmy w tym roku do akcji Szlachetna Paczka i przygotowaliśmy podarunki dla Pani Ewy z Warszawy. 

2022.05.24 00:00

NBS z pierwszą w historii nagrodą PR World Alliance

Podczas dorocznego zjazdu agencji należących do PRWA po raz pierwszy wręczono nagrodę za najlepszą kampanię PR. Trafiła ona do NBS za promocję akcji "Planeta albo plastik" realizowanej przez National Geographic.


Copyright © 2023 NBS Communications. All right reserved.